Medycyna Estetyczna

BOTOX, kwas hialuronowy, szybka redukcja tkanki tłuszczowej z każdej okolicy ciała, poprawa wyglądu ust, depilacja laserowa, laserowe zamykanie naczyń czy wypełnianie zmarszczek, to tylko niektóre z zabiegów, których pełen zakres wykonujemy wyłącznie uznanymi metodami i technikami lekarskimi z dziedziny chirurgii, fizykoterapii oraz kosmetyki. Wszystko po to, aby zatrzymać piękno i młodość na dłużej.

Koszt każdego zabiegu ustalany jest indywidualnie podczas bezpłatnej konsultacji lekarskiej !!

Medycyna estetyczna tworzy i odtwarza równowagę psychofizyczną człowieka. Pomaga głównie tym, którzy nie akceptują pewnego defektu estetycznego. Jest to medycyna jakości życia, a zdrowie traktujemy tu jako wyraz dobrostanu psychofizycznego. Ma głównie charakter zapobiegawczy, a dopiero potem korekcyjny.

W fazie zapobiegania lekarze uczą, jak poznać i zrozumieć odziedziczone struktury fizyczne, jak je ochronić i jak nimi zarządzać. Dotyczy to higieny życia od odżywiania, poprzez  wysiłek fizyczny, psychiczny do higieny kosmetycznej.

W fazie korekcji przewidujemy posługiwanie się wyłącznie oficjalnie uznanymi metodami i technikami lekarskimi z dziedziny chirurgii, fizykoterapii oraz kosmetyki