Kwas hialuronowy

ZMARSZCZKI - Zmarszczki które nie poddają się zabiegom z użyciem botoxu, likwidujemy za pomocą kwasu hialuronowego, w zależności od pacjentki, dobieramy odpowiedni preparat, np. Restylane, Rediesse, - JUVADERM, SURGIDERM , ALLERGANT

MODELOWANIE TWARZY - lifting laserowy, bez skalpela, bezoperacyjny, natychmiastowe efekty,

POWIĘKSZANIE UST - Piękne usta zawsze stanowiły wyzwanie… Duże, ale nie wyzywające… Kuszące, ale tylko wybranych…Malinowe w dotyku, ale …naturalne…

Mamy obecnie naprawdę duże możliwości, aby zaspokoić  nawet najbardziej “zwariowane” pomysły. W przypadku osób, dla których ważne jest tylko podkreślenie kształtu ust z zachowaniem ich wielkości wystarczy niewielka korekta. Możemy zmniejszyć wrodzone lub nabyte dysproporcje w wielkości górnej lub dolnej wargi. Dla kobiet, marzących tylko do tej pory o kształtnych, jędrnych i pięknych dużych ustach…polecamy zabiegi nie tylko podkreślające kontur , ale również zwiększające objetość, a co dla nas ważne przy zachowaniu optymalnych proporcji ust, poprawiające harmonię całej twarzy.

Najczęściej stosowanym preparatem korygującym jest kwas hialuronowy. Obecnie jest on niekoronowanym władcą w dziedzinie estetyki, nie tylko twarzy. Ze względu na różne rodzaje kwas hialuronowy znajduje zastosowanie w podkreślaniu konturu, nadawaniu objętości lub tylko nawilżaniu ust.

Warto pamiętać , że myśląc o zabiegach związanych z podkreśleniem ust,  nie zawsze skupiamy się tylko na zwiększeniu ich objetości.  Niestety z upływem czasu, pod wpływem zbyt intensywnego korzystania ze słońca lub solarium, u osób ze skłonnościami alergicznymi usta bardzo szybko tracą swoją naturalną spoistość, kolor  i nawilżenie. Prawie każdy z nas odczuwa pewien dyskomfort związany z przesuszeniem ust szczególnie w okresie zimowym, po śnieżnych szaleństwach, nawet w przypadku stosowania odpowiednich środków pielęgnacyjnych. Dlatego w każdym przypadku, szczególnie o osób po 40 roku życia zabiegi poprawiające kondycję tego delikatnego obszaru wydają się obecnie koniecznością. Dla osób chcących zachować piękny kształt i objetość zalecamy zabiegi niewielkiej korekty, bądź tylko nawilżenia,w celu powiększenia ust …. modelowanie kwasem hialuronowym daje obiecujące efekty.

Zabiegi w tak delikatnej okolicy jakiej są usta nie powinny kojarzyć sie z bólem, dlatego stosujemy na życzenie Pacjentek znieczulenie “stomatologiczne” lub wykorzystujemy działanie kremu znieczulającego i wtedy stosujemy preparat kwasu hialuronowego ze znieczuleniem. Najważniejsza jest dla nas  dobra współpraca Lekarza z Pacjentem w czasie zabiegu, tak aby efekt naszych poczynań można było ocenić już w trakcie podawania preparatu i aby wszystkie sugestie odnośnie kształtu, wielkości i proporcji zostały uwzględnione.

Kwas hialuronowy utrzymuje kształt i objetość ust w dobrej formie przez okres około 12 miesięcy, z możliwością dodatkowych zabiegów w tej okolicy z wykorzystaniem tego samego preparatu we wcześniejszym okresie.