Stomatologia estetyczna - wybielanie, biżuteria nazębna

  1. Biżuteria nazębna to bardzo modny sposób na podkreślenie uśmiechu. Zaakcentuj własną indywidualność!! Poprzez umieszczenie na zębie specjalnego kryształku Twój uśmiech zyska na atrakcyjności i z pewnością przykuje uwagę. Biżuteria nazębna to doskonała ozdoba niezależnie od okoliczności: poprawia samopoczucie, eksponuje uśmiech, uzupełnia kreację jako dodatek do tradycyjnej biżuterii. Odpowiednio dobrany i wyeksponowany doda uroku i podkreśli styl.BIŻUTERIA NAZĘBNA JEST: bezpieczna (noszenie jest nieszkodliwe), bezbolesna (zabiegowi nie towarzyszy jakikolwiek ból lub dyskomfort), całkowicie odwracalna (można ją w każdej chwili bezpiecznie usunąć, lub ponownie zakładać w dowolnym momencie. Z taką ozdobą Twój uśmiech na pewno zostanie zauważony. Do wyboru jest kilka różnych kolorów i rozmiarów biżuterii nazębnej, w zależności od stylu i upodobań. Jeśli interesuje Cię biżuteria nazębna i masz pytanie, zadzwoń do nas lub napisz, szczegóły w dziale kontakt.

  2. Licówki poprawiające kształt zębów, zarówno kompozytowe jak i ceramiczne, wedle życzenia pacjenta. Licówki kompozytowe wykonywane są z najlepszych dostępnych na rynku materiałów.

  3. Natychmiastowe wybielanie zębów żywych lub martwych

Dlaczego wybielać zęby? Istnieje wiele powodów:

- Poprawa pewności siebie i poczucia własnej wartości dzięki posiadaniu wspaniałego uśmiechu

- Odmłodzenie własnego wyglądu

- Szczególna okazja, na przykład ślub, rozmowa kwalifikacyjna lub zjazd klasowy

- Wywieranie pozytywnego wrażenia w kontaktach z nowopoznanymi osobami

- Odwrócenie procesu codziennego przebarwiania się i żółknięcia zębów

Metody wybielania zębów są rozwijane od ponad 20 lat. Nasz gabinet dysponuje takimi metodami i sprzętem, że wybielanie oraz inne metody rozjaśniania zębów są zarówno bezpieczne, skuteczne a sam zabieg nie trwa długo. W naszym gabinecie stosujemy zarówno wybielanie całego uśmiechu jak i pojedynczych zębów, które często tracą kolor po leczeniu kanałowym (wybielanie wewnętrzne).  Wybielanie zewnętrzne przeprowadzamy sprawdzoną i najpopularniejszą metodą na świecie: SYSTEMEM BEYOND.

Nie istnieją żadne niekorzystne skutki dla zębów lub dziąseł. W przeszłości wyższe stężenia substancji wybielających wykorzystywanych podczas zabiegów w gabinetach stomatologicznych wywoływały większą nadwrażliwość zębów. Obecnie żele wybielające są odpowiednio zabezpieczone, dzięki czemu nadwrażliwość stała się znacznie mniejszym problemem. Nadwrażliwość zębów może pojawić się po zabiegach wybielania, szczególnie podczas spożywania zimnych lub gorących pokarmów, zazwyczaj ustępuje w ciągu maksimalnie 48 godzin.